Sportisti
Marco Huck
WIN: 40
LOSE: 3
DRAW: 1
Birth name: Muamer Hukić
BORN: 1984-11-11 / age 32
DIVISION: cruiserweight
STANCE: orthodox
HEIGHT: 6'2" / 188cm
WEIGHT: 199.5 lbs / 90.5 kg
BORN: Ugao, Serbia
RESIDANCE: Berlin, Germany
READ MORE
Marko Nikolić
WIN: 12
LOSE: 0
DRAW: 0
BORN: 1989-04-18 / age 27
DEBUT: 2013-07-18
DIVISION: light heavyweight
STANCE: orthodox
HEIGHT: 6′ 2″ / 188cm
RESIDANCE: Belgrade, Serbia
BIRTH PLACE: Belgrade, Serbia
READ MORE
Duško Todorović
WIN: 4
LOSE: 0
DRAW: 0
BORN: 1994-05-19 / age 19
DIVISION: middleweight
STANCE: orthodox
HEIGHT: 6'1" / 185cm
WEIGHT: 185 lbs / 83.91kg
RESIDANCE: Belgrade, Serbia
READ MORE
Darko Stošić
WIN: 10
LOSE: 1
DRAW: 0
BORN: 1992-02-09 / age 24
DIVISION: heavyweight
STANCE: orthodox
HEIGHT: 6'0" / 182.88cm
WEIGHT: 231 lbs / 104.78 kg
RESIDANCE: Belgrade, Serbia
READ MORE
Milan Piperski
Milan Piperski rodjen je 16. decembra 1981. godine u Zrenjaninu.
Prvi put se popeo na ring 1994.godine, u Borovu kod Vukovara, a već 1995. postaje pionirski prvak države. 1999. godine osvaja Zlatnu Rukavicu, a 2005. srebrnu medalju na Mediteranskim igrama u Španiji. Januara 2011. imao je svoj debi profesionalni meč na Zlatiboru. 2012. godine, osvaja WBC CISBB titulu u polu srednjoj kategoriji.
READ MORE
Nenad Borovčanin
Nenad Borovčanin, šampion Evrope u kruzer kategoriji u WBO verziji i četvrti bokser sveta, rođen je 25.03.1979.godine u Loznici, Srbija.
Nenad je uzor hiljadama mladih ljudi u Srbiji i na odličan način pokazuje da mlada osoba može da se posveti sportu, zdravom stilu života, nastavi školovanje sa jednakim žarom i diplomira na fakultetima sa počastima.
READ MORE
Mane Marčeta
Mane Marčeta rodjen je u Bajinoj Bašti 2. januara 1981. godine. Odboksovao je oko 150 amaterskih mečeva i decembra 2011. prešao u profi vode. Nakon potpisivanja ugovora sa Balkan Boxing kućom, svoj debi meč imao je u Novom Sadu protiv Viktor Szalaia i slavio na poene u 4 runde. Na istinskom spektaklu u svom rodnom gradu Bajinoj Bašti, pred prepunim tribinama pružio je svoj najbolji performans zaustavivši neugodnog Milana Dašića u 6. rundi.
READ MORE
Robertino Kukić
Rodjen 02.07.1988godine u Beogradu. Trenirao kik boks u Crvenoj Zvezdi. Kasnije se prebacio na boks. Trenirao sa:
Markom Lojpurom trenerom Partizana, Radoslavom Milutinovicem profesionalnim bokserom, Sinisom Popovicem poznatim trenerom iz Beča. njegov nacin boksovanja podseca na stil naseg proslavljenog i atraktivnog udaraca Marijana Benesa. Nada se da ce imati sampionski pojas oko struka i zastavu Srbije na ramenima.
READ MORE